"День Дошкілля"

Із Днем Дошкільника вітаєм нині

Усіх, хто світлом простеляє путь,

Для кого головне в житті – ДИТИНА,

Її освіта і духовна суть.

Наприкінці вересня чаклунка осінь дарує нам золото падолисту, різнобарв’я жоржин і своє неповторне свято – Всеукраїнський День Дошкільника.

Цього дня вся країна вітала тих, хто за покликанням душі допомагає пізнавати світ, віддаючи силу й серце своїм вихованцям.

День дошкільника дарує всім тим, хто не байдужий до світу дитячої душі, чудову можливість самим відчути себе в певній мірі дитиною: безтурботною, щирою, веселою, люблячою весь світ і всіх навколо.

Відзначили свято і в Нижньостановецькому дошкільному навчальному закладі, де працюють люди, що мають неабияку любов до дітей та своєї справи, володіють величезним терпінням, ладні дарувати вихованцям та їх батькам свої навички, вміння, свою турботу, ніжність, ласку, порозуміння. Від цих людей залежить майбутнє нашої держави, адже ті зернята, що закладені працівниками дошкільного закладу  у душі вихованців, проростуть в майбутньому великими плодами. Тож подальша доля кожної маленької людини,  кожного з нас в певній мірі залежить від мудрості та навичок вихователя, від його терпіння та вміння осягнути дитячу душу,  внутрішній світ малюка. Організаторам  свята вдалось створити невимушену, майже сімейну атмосферу душевної близькості, позитивного настрою та святковості для усіх присутніх. Вихованці порадували присутніх у залі чудовими виступами. На святковому вогнику лунали вірші, жарти, сміх.

З нагоди свята, у Нижньостановецькому дошкільному навчальному закладі було відкрито музично – спортивний зал. Такому гідному результату завдячуємо плідній спільній роботі голови сільської ради, спонсорів, а також батьків, які зробили великий внесок у будівництві, адже прагнули якнайшвидшого відкриття. Це є свідченням того, що в нашому селі відбуваються зміни, які ми й самі здійснюємо.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова сільської ради Гуля Іван Дмитрович. Він зазначив, що «дошкільна установа – це особлива країна із власними законами, філософією та традиціями» і педагоги дошкільного закладу «мають усвідомлювати ступінь відповідальності перед дітьми, батьками, колегами».

Із словами глибокої вдячності до присутніх звернувся Гальчук Іван Іванович, голова батьківського комітету Нижньостановецького дошкільного навчального закладу. Він зазначив, що батьки довірили вихователям свій найдорожчий скарб  – свої  діток. Любов’ю, турботою, добротою, мудрістю, якою оточені малята щодня у дитсадочку, закладається надійний фундамент формування майбутніх громадян нашого села і держави загалом.

На цій урочистості З словом Божого Благословіння  виступив митрофорний протоієрей отець Василь Лохманюк який відслужив молебень до Богородиці. Усі разом молилися, звертаючись до доброго й люблячого серця Марії, просили здоров’я для всіх родин, спокою й миру для нашої України.